Korzkwy 30B 63-300 Pleszew 742 22 71, 742 32 34, 601 290 450, 603 522 192 biuro@gizex.com.pl
Typ kotła nominalne moce w KW słoma/siano drewno kawałkowe zrębki, trociny, biomasa rozdrobniona pellet drzewny eko-groszek miał węglowy inne paliwa (brykiet , węgiel brunatny itp.)
BIO-PAL AIR MINI 500
BIO-PAL AIR 750-3000
BETA AIR 500-2000
BETA AIR BSA 500-2000

Nasze nagrzewnice powietrza reprezentują najwyższą klasę urządzeń tego typu. Dlatego doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu suszarni. Wysoka efektywność wyróżnia każdy sprzedawany przez nas podgrzewacz powietrza, czyniąc go konkurencyjnym w stosunku do innych modeli tego typu dostępnych na rynku. Doskonale poradzą sobie we wszystkich suszarniach kontenerowych czy innych pomieszczeniach, bez względu na ich metraż. Nasi specjaliści pomogą Państwu dopasować system najlepszy dla charakteru danej działalności i oczekiwań inwestora.

Dlaczego warto wybrać nasze nagrzewnice powietrza?

Nagrzewnice powietrza to nowoczesne i zaawansowane systemy, które z łatwością można dopasować do konkretnych parametrów i oczekiwań. Tym, co sprawia, że nasze podgrzewacze powietrza są tak atrakcyjne dla przedsiębiorców, jest nie tylko szeroki wybór urządzeń różnego typu, ale także:

  • szybkość działania,
  • łatwość obsługi,
  • gwarancja oszczędności, dzięki którym inwestycja zwraca się w krótkim czasie.

Nagrzewnice do suszarni — rodzaje

Oferta naszej firmy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nagrzewnice do suszarni występują w kilku wariantach:

  • BIO-PAL Air MINI — stworzone specjalnie do wykorzystania w suszarniach, szczególnie tych o niewielkich rozmiarach. Świetnie sprawdzą się tam, gdzie niezbędne jest wysuszenie ziaren zbóż, ziół, drewna czy kukurydzy. Projektując suszarnię niewielkich rozmiarów, warto zwrócić uwagę na tego typu nagrzewnice powietrza.
  • BIO-PAL AIR — podgrzewacz powietrza wyposażony w dwie komory spalania. Ich wielkość pozwala na załadunek balotów słomy lub kostek typu heston. Warto zwrócić uwagę, że nagrzewnice powietrza tego typu opalać można również drewnem kawałkowym, czy karpami drzew. W tym przypadku urządzenie sprawdzi się także w suszarniach ziół, zbóż czy kukurydzy.
  • BETA AIR — stworzony do współpracy z suszarniami o dużej wydajności. Nagrzewnice powietrza tego typu są bezwodne. Ma to znaczenie, kiedy instaluje się je poza budynkiem lub wykorzystuje w pracach przerywanych na okres jesienno-zimowy. Urządzenie może działać w trybie ciągłym, dlatego z całą pewnością deklasuje swoich konkurentów. Co ważne, nagrzewnice nagrzewnice typu BETA AIR wyposażone są w automatyczny podajnik paliwa co mocno obniża koszty pracy.

Tak duży wybór podgrzewaczy powietrza pozwoli Państwu dopasować rozwiązanie najlepsze dla charakteru działalności i metrażu pomieszczenia.

Podgrzewacz powietrza — charakterystyka

Wszystkie nagrzewnice powietrza opalane są biopaliwami. Im bardziej zoptymalizowane urządzenie, tym więcej możliwości. Jednak podstawą jest oczywiście słoma, która należy do najtańszych biopaliw na rynku. Kotły na słomę mogą być opalane odmianą zbożową, rzepakową lub zwyczajnym sianem łąkowym. W przypadku podgrzewaczy powietrza nie ma znaczenia czy zostaną dostarczone w postaci balotów czy kostek. Dodatkowa możliwość wykorzystania tradycyjnego drewna znacznie zwiększa użyteczność oferowanych nagrzewnic

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą najlepsze nagrzewnice powietrza.